Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Działki na sprzedaż Nekla - Oferty sprzedaży działek

33 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

33 ogłoszenia

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie Nekla

Nekla,kujawsko-pomorskie

69 000 zł1 100 m² 62,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż malowniczo położona działka w miejscowości Nekla o powierzchni 1100 m2. Działka w kształcie zbliżonym do kwadraty. Aktualne warunki zabudowy. Dostępne woda i prąd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna ogrodzona Nekla

Nekla,kujawsko-pomorskie

159 000 zł400 m² 397,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka rekreacyjna 400m2 położona w miejscowości Nekla nad jeziorem. Zabudowana domem całorocznym 85m2. - niski parter dwa duze pomieszczenia gospodarcze okolo 30 m2. - 1 pietro- salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Nekla

Nekla,kujawsko-pomorskie

1 602 549 zł41 091 m² 39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Urokliwe miejsce Działka rolna o powierzchni 4,1ha, położona w sąsiedztwie nowo powstającego osiedla domków jednorodzinnych. Działka otoczona z dwóch strom lasem, IV, v klasa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie Nekla

Nekla,kujawsko-pomorskie

189 100 zł3 100 m² 61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Pięknie położona działka na nowo powstającym osiedlu w Nekli bezpośrednio przy lesie. Kontakt i prezentacja Marcin Wojtkowiak tel. Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo Powyższy opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Nekla

Nekla,kujawsko-pomorskie

1 602 549 zł41 091 m² 39 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ładnie położone tereny w Nekli ( ujęte w studium uwarunkowań jako działki budowlane - zobacz zdjęcia ) Istnieje mozliwość zakupu terenu o pow. mniejszej np około 1 ha , czy innej pow

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Nekla

Nekla,wielkopolskie

2 789 280 zł46 488 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Przedmiotem sprzedaży są dwie działki inwestycyjne o powierzchni 46.488m2 położone 10 km od autostrady A2, w miejscowości Starczanowo, gmina Nekla.Teren znajduje się bezpośrednio przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Nekla

Nekla,wielkopolskie

2 722 980 zł45 383 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Przedmiotem sprzedaży są dwie działki inwestycyjne o powierzchni 45.383m2 położone 10 km od autostrady A2, w miejscowości Starczanowo, gmina Nekla.Teren znajduje się bezpośrednio przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Nekla

Nekla,wielkopolskie

5 512 260 zł91 871 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Przedmiotem sprzedaży są dwie działki inwestycyjne o powierzchni 46.488m2 i 45.383m2 położone 10 km od autostrady A2, w miejscowości Starczanowo, gmina Nekla.Teren znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Nekla

Nekla,wielkopolskie

659 360 zł10 144 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż dwie działki położone przy trasie 92 (bezpośredni zjazd!). Zaledwie 30km od Poznania! Przeznaczone pod: produkcję przemysłową, handel hurtowy, stacje paliw, biura, bazy, składy, magazyny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna ogrodzona Nekla

Nekla,kujawsko-pomorskie

79 000 zł400 m² 197,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Prowizja w studioj Nieruchomości wynosi jedynie 1% brutto ceny transakcji! Zapraszam do zakupu działki rod o pow. 400 m2 zlokalizowanej w Nekli. Na działce znajduje się domek o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Nekla

Nekla,wielkopolskie

643 000 zł13 131 m² 48,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Wyjątkowa urokliwa działka W otulinie lasu Z warunkami zabudowy. Położenie: 10 min od Nekli, zasutowo z dobrym dostępem do trasy Poznań Września. Powierzchnia 1,3131 ha. Cena : 643 000.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Nekla

Nekla,kujawsko-pomorskie

75 000 zł1 500 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

| działki w bardzo malowniczej lokalizacji niedaleko Niemcza i Osielska. Na sprzedaż 8 działek o zróżnicowanej powierzchni od 1120 do 2555m. Blisko lasu. Warunki zabudowy. Skrzynki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana ogrodzona Nekla

Nekla,wielkopolskie

450 000 zł115 000 m² 3,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta sprzedaży nieruchomości gruntowej Nieruchomość o powierzchni 11,5 ha położona 40 km od Poznania (nekla, gąsiorowo) W skład tego areału wchodzi 8,3 ha siedmioletniego lasu (sosna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Nekla

Nekla,wielkopolskie

5 512 260 zł91 871 m² 60 zł/m²

 

 

 

Nekla,wielkopolskie

2 722 980 zł45 383 m² 60 zł/m²

 

 

 

Nekla,kujawsko-pomorskie

119 000 zł380 m² 313,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka znajduje się na terenie rodzinnych ogrodów działkowych. Domek 3-letni postawiony przez profesjonalną firmę, składa się z 2 pokoji, kuchni, łazienki z wc oraz piwnicy. Nowoczesna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Nekla

Nekla,wielkopolskie

2 789 280 zł46 488 m² 60 zł/m²

 

 

 

Nekla,kujawsko-pomorskie

50 000 zł804 m² 62,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

| atrakcyjnie położona działka budowlana w Nekli. Działka położona przy lesie, w sąsiedztwie nowo powstałe domy, 15 km od Bydgoszczy. Działka ma kształt kwadratu, nie jest ogrodzona. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Nekla

Nekla,kujawsko-pomorskie

73 990 zł1 510 m² 49 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Dwie działki budowlane w miejscowości Nekla niedaleko Bydgoszczy, powierzchnia 1510m2 i 1520m2, dojazd około 250m drogą utwardzoną z drogi asfaltowej. Działka objęta miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Nekla

Nekla,kujawsko-pomorskie

69 900 zł1 398 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Rewelacyjna oferta! Szanowny Kliencie. Przedstawiona oferta działki może być przez Ciebie potraktowana dwojako. Po pierwsze jako oferta zakupu samej działki w podanej lokalizacji i określonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Nekla

Nekla,kujawsko-pomorskie

89 424 zł1 944 m² 46 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w miejscowości Nekla niedaleko Bydgoszczy, powierzchnia 1944m2, dostęp bezpośrednio z drogi asfaltowej. Działka objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Nekla

Nekla,kujawsko-pomorskie

68 000 zł1 360 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane w miejscowości Nekla niedaleko Bydgoszczy, powierzchnia od 1360m2 do 1475m2, dojazd około 100m drogą utwardzoną z drogi asfaltowej. Działka objęta miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Nekla

Nekla,kujawsko-pomorskie

69 900 zł1 398 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane w miejscowości Nekla niedaleko Bydgoszczy, o powierzchni 1398m2, dojazd około 200m drogą utwardzoną z drogi asfaltowej. Działka objęta miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Bursztynowa

Nekla,kujawsko-pomorskie

107 000 zł1 171 m² 91,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Media na działce Pięknie polożona działka budowlana w miejscowości Nekla gm.Dobrcz Nieruchomość oddalona 800 m od kąpieliska w Borównie. Bardzo ładne tereny, poprostu malownicze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Nekla

Nekla,kujawsko-pomorskie

57 000 zł1 100 m² 51,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

| atrakcyjna działka w Nekli Działka jest w kształcie prostokątna (30x36m), ma wydane warunki zabudowy na dom jednorodzinny. Do działki doprowadzony jest prąd. Woda póki co z własnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Nekla

Nekla,wielkopolskie

4 150 000 zł195 000 m² 21,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Zweryfikowana oferta biura! gwarancja bezpiecznej transakcji! Oferuję na sprzedaż wyjątkową nieruchomość komercyjną o olbrzymim potencjale z wieloma atutami (grunt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Nekla

Nekla,wielkopolskie

643 000 zł13 131 m² 48,97 zł/m²

 

 

 

Nekla,kujawsko-pomorskie

175 000 zł1 181 m² 148,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta wyłącznie W firmie rodźko! wyjątkowa I niepowtarzalna. Nie znajdziesz jej nigdzie -tylko U nas. Nekla ul. Bursztynowa

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Nekla

Nekla,kujawsko-pomorskie

119 000 zł90 m² 1 322,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka typowo rekreacyjna rod w Nekli przy jeziorze Borówno. Bez możliwości całorocznego zamieszkania. Działka zadbana 454m2, nasadzenia w kolorystyce zieleni i bieli (np. hortensje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Nekla

Nekla,wielkopolskie

5 431 320 zł90 522 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta licencjonowanego pośrednika - gwarancja bezpiecznej transakcji polecam/sprzedaż Grunt o powierzchni 90522m2 pod ag leżący na obrzeżach Nekli, powiat wrzesiński. Wygodny i szybki dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Nekla

Nekla,wielkopolskie

3 990 000 zł195 000 m² 20,46 zł/m²

 

 

 

Nekla,wielkopolskie

670 000 zł100 000 m² 6,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferuję do sprzedaży grunt komercyjny o powierzchni 10 ha , w tym 5 ha stawu hodowlanego. Około 30 km od Poznania w kierunku na Warszawę /okolice Nekli /, przy trasie E30. Dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Nekla

Nekla,kujawsko-pomorskie

176 500 zł1 765 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż narożnikowa działka budowlana znajdująca się w kompleksie działek przeznaczonych pod budownictwo jednorodzinne. W pobliżu nowopowstające domy. Atuty działki - ściana lasu tuż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Nekla

Nekla,kujawsko-pomorskie

189 100 zł3 100 m² 61 zł/m²

 

 

 

Nekla,kujawsko-pomorskie

69 000 zł1 100 m² 62,73 zł/m²

 

 

 

Nekla,kujawsko-pomorskie

1 602 549 zł41 091 m² 39 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna o powierzchni 4,1ha, położona w sąsiedztwie nowo powstającego osiedla domków jednorodzinnych. Działka otoczona z dwóch strom lasem, IV, v klasa gruntu. Dala całego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Nekla

Nekla,kujawsko-pomorskie

41 250 zł750 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam bezpośrednio działki budowlane o powierzchni od 750 m2 do 1955 m2 położone w miejscowości Nekla (gmina Dobrcz), ok. 15 minut od centrum Bydgoszczy. Dobry dojazd do miasta gwarantuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Jarzębinowa

Nekla,kujawsko-pomorskie

40 000 zł400 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działki o powierzchni 400 m2 lub 650 m2 położone w otoczeniu nowych domów mieszkalnych jednorodzinnych i lasów. Cicha i spokojna okolica. Zgodnie z Miejscowym Planem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Nekla

Nekla,wielkopolskie

61 236 zł972 m² 63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest działka o powierzchni 972m2. Teren ten znajduje się na obrzeżach miasta z ok. czterema tysiącami mieszkańców. Działki te oddalone są ok. 1km od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem utwardzonym Nekla

Nekla,kujawsko-pomorskie

255 000 zł10 000 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka o powierzchni 1 ha. Działka w kształcie trapezu. Dojazd drogą gruntową. W pobliżu nowowybudowane domy jednorodzinne. 300 metrów do zabudowań. Ściana lasu. Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Nekla

Nekla,kujawsko-pomorskie

499 000 zł11 047 m² 45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka - rola z warunkami zabudowy - o powerzchni 11047 m 2 w położona w miejscowości Nekla. Działka przepięknie zlokalizowana. Ściana lasu. dojazd asflatem.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij